Kovové brány JANSEN

Spojenie vysoká pevnosť materiálu a prerušený tepelný most boli svojho času nedosiahnuteľným snom. Bolo prakticky nemožné tvarovať oceľ tak, aby vznikol kovový profil s prerušeným tepelným mostom. 

Kovové konštrukcie a brány JANSEN
sú odpoveďou na dopyt po masívnej kovovej konštrukcii, ktorá by zároveň spĺňala vysoké kvalitatívne, tepelné a estetické parametre.

Brány JANSEN sú štandardne osadené dvomi zabudovanými tesneniami v pevnej časti brány aj v otváravom krídle. Je ich možné dodať aj s prerušeným tepelným mostom.
Odporúčame ich zvlášť na vchody s vysokou záťažou. 
Častým riešením je osadenie brán s prerušeným tepelným mostom na hlavné vstupy do panelákov a brán bez prerušeného tepelného mosta do zádveria.
V takomto prevedení sme inštalovali 12 brán aj na stavbe roka 2016 – bytový dom Pavla Horova 19 – 23 v Devínskej novej vsi.
 
Brány JANSEN sa vyznačujú sa nasledujúcimi parametrami:
  • Vysoká odolnosť voči vandalizmu
  • Špičková povrchová úprava
  • Nízka tepelná roztiažnosť
  • Presné, odľahčené profily
  • Ultra štíhle profily
  • Profily aj s prerušeným tepelným mostom
  • Dlhá životnosť brán

Najčastejšie dodávanými sú nasledovné varianty:

Oceľové a nerezové profily bez tepelnej izolácie ako špičkové a dizajnovo výnimočné riešenia pre funkčné delenie budov a objektov. Špičková pevnosť, povrchová úprava, odolnosť voči vandalizmu, cenová dostupnosť. Optimálne riešenie pre bytové domy.

Systémy JANISOL

Oceľové profily pre okná a dvere s prerušeným tepelným mostom, tesnením proti tepelným únikom. Dokonalé riešenie pre presvetlenie Vašich priestorov pri minimálnych tepelných stratách. Možné osadiť izolačné trojsklá. Vysoká odolnosť voči korózii.

Pre viac informácií o bránach JANSEN kliknite tu, alebo nás neváhajte kontaktovať.

Kompletné riešenie :

Máte otázku?