Stavebníctvo

Dřevostavby na klíč včetně poradenství.

Stavební stroje včetně kompletního servisu a oprav.

Montované domy a stavby

Potřebujete zastřešení terasy nebo parkovacího stání? Pergola-přístřešek.cz nabízí kvalitní bezúdržbové hliníkové pergoly a garážová stání s dlouhou životností.

Stavební společnost TK Stavby, s. r. o. nabízí širokou nabídku prací ve stavebnictví – stavbu rodinných a bytových domů na klíč, rekonstrukce RD a bytových jader a další stavební práce.

Stavební firma TK Stavby, s. r. o. Jílové u Prahy nabízí stavby RD, bytových domů, rekonstrukce rodinných domů a bytových jader a další stavební práce.

Strešná krytina – oficiálny a výhradný predajca strešných krytín francúzskej spoločnosti IMERYS pre slovenský trh.

Predaj, spracovanie a dovoz betonárskej ocele Solder, spol s r.o. – realizácia pozemných a dopravných stavieb a personálne zabezpečenie

Výhradní dovozce klimatizací Fuji Kostečka Group nabízí unikátní Fuji klimatizace – AI. AI – Artifical Intelligence poskytuje velké možnosti v nastavení síly a směru cirkulace vzduchu, jako i jeho vlhkosti. Fuji klimatizace nabízí také i možnosti vytopení prostoru.

Firma Vycpálek, jeden z největších prodejců truhlářského a stavebního řeziva ve středních Čechách. V sortimentu naleznete kromě palubek, plotovek a hranolů také OSB desky.

Profima provádí rekonstrukce koupelen a bytů v panelových a zděných domech. Profima zajistí rekonstrukce bytových jader od 9 ti do 20 ti pracovních dní. Firma nabízí také služby interiérového architekta.

Corro Bohemia se specializuje kromě hydroizolací také na likvidaci azbestu. Corro má dlouholeté zkušenosti se sanací budov s výskytem azbestu, který patří mezi hlavní karcinogeny. Azbest je pečlivě zpouzdřen a poté jsou místnosti a jejich vzduch kompletně očištěn od nebezpečných azbestových vláken.

Stavba krbov, výškové práce
– voľné združenie zaoberajúce sa návrhom a realizáciou krbov, rekonštrukciou interiérov, stavbou plotov a oporných múrov, pokrývaním a nátermi striech, výškovými prácami a rôznymi podzemnými prácami.

Kontejnery Společnost Touax dodává obytné kontejnery, buňky a další modulové stavby.
Firma Střechy Novák se zaměřuje na vše co souvisí se střechou a střešním příslušenstvím – střechy na klíč, strešní krytiny (Bramac, KM Beta, Tondach), střešní okna (Velux), oprava střechy atd.

Norwit – Stavební stroje a technika. Společnost Norwit se specializuje na prodej, servis a pronájem malé stavební mechanizace a techniky. Dále nabízí diamantové nástroje a stroje, hutnicí techniku, pneumatické nářadí, elektrocentrály a čerpadla.

Stavebná spoločnosť – T&D MONT s.r.o Zatepľovanie rodinných a bytových domov, Sadrokartonárske práce, výstavba a rekonštrukcia rodinných domov a bytov, maliarske a natieračské práce, montáž plastových a drevených okien.

Jan Horvát zajišťuje zemní práce v rámci celé ČR.