TECHNOLÓGIA VÝROBY

Obojstranné poštové schránky MARBOX sú vyrobené z pevného oceľového plechu, ktorý zaručuje pevnosť, odolnosť a dlhú životnosť výrobku. Nosný panel schránok je z oceľového, alebo nerezového plechu hrúbky 2 mm, do ktorého sú laserom vypálené otvory na vhadzovanie pošty. Tým že panel nie je skladaný z jednotlivých schránok, ale ho tvorí jednoliaty kus panelu je zabezpečená zostava schránok vysoko odolná voči vandalizmu.

Boxy s poštovými schránkami sú upevnené na jednoliaty nosný panel (schránky nie sú len „položené“ na seba), čo zabezpečuje ich pevnosť a eliminuje riziko poškodenia schránky.
Toto technologické riešenie spolu s presnosťou NC výroby, s tesnosťou a dobrou priliehavosťou dvierok a záklopiek zabezpečuje ochranu pred vytvorením prievanu vo vchode (tzv. vzdušný komín). Schránky sú v základnom prevedení zatesnené proti prefuku po celom obvode dvierok, ako aj pri vhadzovacej záklopke.

Povrchová úprava:

Práškovým nanášaním farby a vypaľovaním v  peci sa vytvorí súvislá jednoliata vrstva farby, ktorá sa dostane na celú plochu všetkých častí. Týmto technologickým postupom je zabezpečená aj možnosť odstránenia prípadného nastriekania vandalmi (napr. technickým benzínom) bez poškodenia pôvodnej farby schránky.

Kompletné riešenie :

Máte otázku?