Všetky schránky dodávame aj v antikoróznom vyhotovení.

Všetky schránky dodávame aj v nerezovom prevedení.

Do všetkých typov poštových schránok je možné vkladať poštu formátu A4, ale aj časopisy, veľké obálky, knihy do hrúbky 1,5 – 2 cm.

Naše poštové schránky sú známe masívnym „antivandal“ vyhotovením, dlhou životnosťou a kvalitným záručným aj pozáručným servisom.

Používaný typ zámkov

Používaný typ zámkov zabezpečuje originálnosť každého zámku (ochranu pred možnosťou, že by jeden kľúč pasoval do viacerých zámkov). Ku zámkom dodávame štandardne 2 ks kľúčov pre každého užívateľa (prípadne viac na vyžiadanie). Z vonkajšej strany sú schránky chránené kovovými záklopkami, ktoré predstavujú predovšetkým ochranu pred nepriaznivými vplyvmi počasia (dážď, vlhkosť).

Objem dvojstranných poštových schránok zabezpečuje možnosť prijímania pošty vo formáte A4 bez pokrčenia a znehodnotenia. Výška jednej schránky sa pohybuje od 8,3 do 12 cm.

Ku poštovým schránkam je možné dodať samočistiace zvončekové tlačidlá v prevedení ANTIVANDAL a je k nim možné zabudovať aj elektrického vrátnika.

Do všetkých typov poštových schránok je možné vkladať poštu formátu A4 ale aj časopisy, veľké obálky, knihy do hrúbky 1,5 – 2 cm.

Poštové schránky môžu byť vyrábané pod sklonom, vďaka ktorému pošta po otvorení dvierok z vnútornej strany mierne „vkĺzne“ do ruky. Dvierka na schránkach sú kovové, z masívneho 1,5 mm oceľového plechu s falcom.

Recent Post

Robo Ovšák
Vlastník bytu

Vyrábame veľmi kvalitné zabezpečenie vchodu a ochranu pred útokmi na dverovú konštrukcie, masívne prevedenie uzamknutia so silou 600 a viac.

SAM BROOK
Realter

Interactively procrastinate high-payoff content without backward-compatible data. Quickly cultivate optimal processes and tactical architectures.

MIRANDA LEBENSTAIN
Content Manager

Interactively procrastinate high-payoff content without backward-compatible data. Quickly cultivate optimal processes and tactical architectures.