Naše služby

Všetko, čo pre vás vieme urobiť

Services Img

Smetiskové stojiská vyrábame z modulárnych oceľových konštrukcií, ktoré sa navzájom spájajú. To nám umožňuje jednotlivé pozície žiarovo pozinkovať, čo zabezpečí dlhoročnú kvalitu povrchovej úpravy.

Services Img

Potrebujete vymeniť vstupné vchodové dvere do vášho bytového domu (paneláku)? Čaká vás viacero rozhodnutí, s ktorými vám radi pomôžeme. Najdôležitejším rozhodnutím je voľba druhu materiálu, vzhľad brány a výber dodávateľa.

Services Img

Naše poštové schránky sú známe masívnym „antivandal“ vyhotovením, dlhou životnosťou a kvalitným záručným aj pozáručným servisom.

Services Img

Elektromagnetické zámky na vchodoch sú modernou a bezpečnou alternatívou klasických zámkov na vchodových dverách. Prístupové DEK, alebo BES systémy dodávame od všetkých popredných dodávateľov.

Services Img

V ponuke máme digitálne, dvojvodičové zvončekové tablá a videotablá od spoľahlivých dodávateľov. Riešenie vždy pripravujeme na mieru podľa vášho rozpočtu a predstáv.

Services Img

Riešenia na mieru podľa vášho rozpočtu a predstáv vám vieme pripraviť aj v oblasti kamerových systémov, striešok, smetiskových stojísk, vitrín, tabúľ a úložných systémov.

Sme spoľahlivý líder v oblasti obnovy bytových domov.

Primárnym zameraním našej spoločnosti je komplexná obnova vstupov do bytových domov. Funkčné a estetické vyhotovenie vstupných priestorov je dôležité nielen pri novostavbe, ale aj pri obnove bytových domov.

Optimálne náklady
Príjemní pracovníci
Spoľahlivosť
23 rokov na trhu

Marpol sa vždy zaujíma o nové výzvy a vzrušujúce projekty