Naše spoľahlivé služby

Smetiskové stojiská

Uzamknuté smetiskové stojiská sa stávajú dôležitou súčasťou vonkajšieho okolia bytového domu. Ak sa okolo bytového domu hromadí neporiadok, nezriedka býva terčom vandalizmu. Ak sú preplnené kontajnery, ľudia odkladajú smeti okolo kontajnerov, prípadne smeti vhadzujú do kontajnerov na triedený odpad, čo spôsobuje špinu a zápach.

Smetiskové stojiská môžu byť uzamykateľné tými istými čipovými kľúčmi, ktorými sa vchádza do bytového domu. Ak sú vzdialené od bytového domu, je potrebné k nim inštalovať samostatné napájanie cez solárny systém.

Smetiskové stojiská vyrábame z modulárnych oceľových konštrukcií, ktoré sa navzájom spájajú. To nám umožňuje jednotlivé pozície žiarovo pozinkovať, čo zabezpečí dlhoročnú kvalitu povrchovej úpravy. Strecha sa zvyčajne realizuje pod sklonom, je pokrytá strešnými krytinami podľa požiadaviek – najčastejšie z Lexanu, alebo pozinkovaného farebne upraveného plechu.

Súčasťou stojísk môže byť samostatná skládka olejov – OLEJtéka – býva uzamykateľná na ten istý čipový kľúč, ktorým sa odomyká bytový dom a aj stojisko.

Moderné smetiskové stojiská

Moderné smetiskové stojiská neplnia len svoj základný účel, ale môžu sa stať vhodným estetickým doplnkom bytových domov. Časti stojísk môžu byť murované, obložené drevom, alebo inými estetickými doplnkami. Pozrite si niektoré zaujímavé „smetiskové stojiská“ realizované cez projekt „bezpečné bývanie“.

Pekné a bezpečné „rozkvitnuté“ kontajnerové stojisko. Podrobnosti o stojisku si prečítajte v článku na stránke „Bezpečné Bývanie

Originálne kontajnerové stojisko v Bratislave http://www.bezpecnebyvanie.sk/puzzle/

Chcete sa nás niečo opýtať?

Športová 2264/128, 926 01  Sereď

Chcete upraviť váš vchodový priestor? Kontaktujte nás.

Nie je ľahké vybrať vhodný typ brány, komunikačného alebo prístupový systém. Radi vám s tým pomôžeme a pripravíme vám ponuku na mieru.

Vaše meno
Váš email
Napíšte nám
Ďakujeme! Budeme vás kontaktovať!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Čo o nás hovoria klienti.

Spokojnosť s komunikáciou

So službami a komunikáciou spoločnosti Marpol som bola spokojná. Vyrobili mi podnože stolov a stolíkov z ocele na mieru a tak sa teším z kreatívneho nábytku. Ďakujem!

Katarína Tagajová

Individuálny prístup

Skvela firma, individualny pristup, uplna spolahlivost. Nasli riesenie ktore viacero firiem povedalo ze sa u nas neda. Sme maly dom a po neustalom vandalizme a opatovnych vlamaniach sme sa rozhodli pre magnety na vchodove dvere, spolu s novym zvoncekovo kamerovym systemom. Firma dodala produkt uplne podla nasich predstav. Firmu Marpol urcite odporucam, nechcu na vas zarobit ale ide im o riesenie.

Lula Schnorrerova