Naše spoľahlivé služby

Poštové schránky

V našom portfóliu nájdete schránky:

  • jednostranné - vhadzovanie aj výber pošty z jednej strany, vhodné do interiéru aj exteriéru
  • dvojstranné - osádzané do brány alebo zamurované, výber pošty z opačnej strany schránok
  • elektronické - ovládané čipovými kľúčmi v jednostrannom aj dvojstrannom vyhotovení

Všetky schránky dodávame aj v antikoróznom vyhotovení.

Do všetkých typov poštových schránok je možné vkladať poštu formátu A4, ale aj časopisy, veľké obálky, knihy do hrúbky 1,5 – 2 cm.

Naše poštové schránky sú známe masívnym „antivandal“ vyhotovením, dlhou životnosťou a kvalitným záručným aj pozáručným servisom.

Chcete sa nás niečo opýtať?

Športová 2264/128, 926 01  Sereď

Chcete upraviť váš vchodový priestor? Kontaktujte nás.

Nie je ľahké vybrať vhodný typ brány, komunikačného alebo prístupový systém. Radi vám s tým pomôžeme a pripravíme vám ponuku na mieru.

Vaše meno
Váš email
Napíšte nám
Ďakujeme! Budeme vás kontaktovať!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Čo o nás hovoria klienti.

Profesionálne služby

Ďakujeme firme Marpol za realizáciu projektu na Tematinskej 4 v Novom meste nad Váhom výmenu starých poštových schránok naslednim osadením plastového okna a osadením nových schránok ktoré ohromili spracovaním a osadením všetkých ľudí v našom dome. Ďakujeme a odporúčame!

Andrej Macko

Ústretové jednanie

U firmy Marpol sme si objednávali schránky pre tri vchody do paneláku v Leviciach. Dodané schránky sú veľmi pekné. Laserom vyrezaný predný panel je super. K tomu Vám poviem, že ma to veľmi príjemne prekvapilo ako firma myslí na detaily. A takto profesionálne komunikoval aj pán konateľ. Poradil aj farbu schránok, tú sme prispôsobili dverám. Schránky nám firma dodala zmontované a stačilo nám ich iba vložiť do pripraveného múru vedľa dverí. S rýchlosťou aj komunikáciou som veľmi spokojný. Málokde nájdeme ústretové jednanie a to pán konateľ mal.

Ľuboš Konc