Dvojstranné schránky

Dvojstranná poštová schránka – vhod z exteriéru, výber z interiéru

Môžu byť súčasťou vchodovej brány (kovové brány, plastové, alebo hliníkové brány, drevené brány), alebo môžu byť zamurované do steny.

  • šikmé poštové schránky so záklopkou
  • vodorovné poštové schránky so záklopkou
  • elektronické poštové schránky odomykané čipovými kľúčmi

Typy dvojstranných poštových schránok:

  • úzke poštové schránky (vhadzovanie pošty užšou stranou A4)
  • široké poštové schránky (vhadzovanie pošty širšou stranou A4)
  • Atypické možnosti vyhotovenia – rohové dvojstranné poštové schránky
  • slim vyhotovenie schránky na poštu (možnosť osadenia až do 16 poštových schránok v jednom boxe pod sebou).

Poštové schránky môžu byť vyrábané pod sklonom, vďaka ktorému pošta po otvorení dvierok z vnútornej strany mierne „vkĺzne“ do ruky. Dvierka na schránkach sú kovové, z masívneho 1,5 mm oceľového plechu s falcom.

Používaný typ zámkov zabezpečuje originálnosť každého zámku (ochranu pred možnosťou, že by jeden kľúč pasoval do viacerých zámkov). Ku zámkom dodávame štandardne 2 ks kľúčov pre každého užívateľa (prípadne viac na vyžiadanie). Z vonkajšej strany sú schránky chránené kovovými záklopkami, ktoré predstavujú predovšetkým ochranu pred nepriaznivými vplyvmi počasia (dážď, vlhkosť).

Objem dvojstranných poštových schránok zabezpečuje možnosť prijímania pošty vo formáte A4 bez pokrčenia a znehodnotenia. Výška jednej schránky sa pohybuje od 8,3 do 12 cm.

Ku poštovým schránkam je možné dodať samočistiace zvončekové tlačidlá  vo vyhotovení ANTIVANDAL a je k nim možné zabudovať aj elektrického vrátnika.

‍Konkrétne riešenia, ktoré ponúkame:

Chcete upraviť váš vchodový priestor? Kontaktujte nás.

Nie je ľahké vybrať vhodný typ brány, komunikačného alebo prístupový systém. Radi vám s tým pomôžeme a pripravíme vám ponuku na mieru.

Vaše meno
Váš email
Napíšte nám
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Čo o nás hovoria klienti.

Ďakujeme za kvalitne odvedenú prácu

Sme veľmi radi, že nám Vaša firma odporučila ocelové vchodové dvere a aj ich prácu zrealizovala. Dnes po štyroch rokoch sme vďační za dobrú radu a prácu, pretože naša brána ododala zlodejovi, ktorý sa ju pokúšal vypáčiť. Ešte raz ďakujeme za kvalitne odvedenú prácu a veľmi príjemné a slušné jednanie so zákazníkmi.

Ľubica Lamacká

Komunikácia na jednotku

Firma Marpol dodávala v roku 2019 hliníkové brány, poštové schránky, prístupový a komunikačný systém do susedného bytového domu na Halalovke 37-39  v Trenčíne.Susedia boli spokojní, nám sa výsledok páčil a tak sme si podobný rozsah objednali aj do našich vchodov na Halalovke 33-35.Spokojnosť s výsledkom – hlavne spoľahlivé zatváranie dverí na magnetické zámky, ale aj s komunikáciou a riešením reklamácie zvončekov.

Maroš Majcher