Doplnky pre vchod do vášho bytového domu.

Náš obchod ponúka široký výber príslušenstva pre váš bytový dom. Máme bohatú ponuku zahŕňajúcu gravírovanie, kamerové systémy, striešky, boxy na letáky a držiaky do vstupov bytových domov. Nielenže sme zameraní na kvalitu našich produktov, ale aj na ich odolnosť voči poveternostným vplyvom. Sme si vedomí dôležitosti dlhodobého použitia a snažíme sa navrhovať produkty, ktoré vydržia viac ako len krátkodobé použitie.

Vynikajúce služby

Naším cieľom je tiež poskytovať vám vynikajúcu službu. Sme odhodlaní zabezpečiť rýchle a spoľahlivé doručenie vašich objednávok a zabezpečiť, aby ste boli s našimi produktmi a službami spokojní. Preto kladieme veľký dôraz na zákaznícky servis a snažíme sa odborne poradiť pri výbere správneho príslušenstva pre váš bytový dom.

Výhody našich produktov

Ak chcete vedieť viac o výhodách našich produktov, môžeme spomenúť aj niekoľko dôležitých faktov. Naše gravírované príslušenstvo je vyrábané s ohľadom na precízne detaily a môže byť prispôsobené podľa vašich individuálnych požiadaviek. Kamerové systémy, ktoré ponúkame, majú vysokú kvalitu obrazu a umožnia vám monitorovať a chrániť vašu oblasť vstupu. Striešky, ktoré vám ponúkame, sú vyrobené z odolných materiálov a poskytujú efektívnu ochranu pred nepriaznivými poveternostnými podmienkami. Boxy na letáky a držiaky do vstupov bytových domov sú navrhnuté tak, aby boli praktické a funkčné, zaručujúc, že vaše inzeráty a letáky budú dobre viditeľné a dostupné pre vašich návštevníkov.

Ak máte nejaké otázky týkajúce sa našich produktov alebo služieb, neváhajte nás kontaktovať. Naši skúsení zamestnanci vám radi poskytnú všetky potrebné informácie a pomôžu vám vybrať to najlepšie príslušenstvo pre váš bytový dom.

Naše spoľahlivé služby

Chcete upraviť váš vchodový priestor? Kontaktujte nás.

Nie je ľahké vybrať vhodný typ brány, komunikačného alebo prístupový systém. Radi vám s tým pomôžeme a pripravíme vám ponuku na mieru.

Vaše meno
Váš email
Napíšte nám
Ďakujeme! Budeme vás kontaktovať!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Čo o nás hovoria klienti.

Maximálna spokojnosť

Chcem poďakovať pracovníkom fy MARPOL za prístup ako aj samotný proces riešenia nášho problému s poškodenými madla na vchodových dverách. Maximálna spokojnosť.

Naveta Jozef

Individuálny prístup

Skvela firma, individualny pristup, uplna spolahlivost. Nasli riesenie ktore viacero firiem povedalo ze sa u nas neda. Sme maly dom a po neustalom vandalizme a opatovnych vlamaniach sme sa rozhodli pre magnety na vchodove dvere, spolu s novym zvoncekovo kamerovym systemom. Firma dodala produkt uplne podla nasich predstav. Firmu Marpol urcite odporucam, nechcu na vas zarobit ale ide im o riesenie.

Lula Schnorrerova