Smetiskové stojiská

Uzamknuté smetiskové stojiská sa stávajú dôležitou súčasťou vonkajšieho okolia bytového domu. Ak sa okolo bytového domu hromadí neporiadok, nezriedka býva terčom vandalizmu. Ak sú preplnené kontajnery, ľudia odkladajú smeti okolo kontajnerov, prípadne smeti vhadzujú do kontajnerov na triedený odpad, čo spôsobuje špinu a zápach.

Smetiskové stojiská môžu byť uzamykateľné tými istými čipovými kľúčmi, ktorými sa vchádza do bytového domu. Ak sú vzdialené od bytového domu, je potrebné k nim inštalovať samostatné napájanie cez solárny systém.

Smetiskové stojiská vyrábame z modulárnych oceľových konštrukcií, ktoré sa navzájom spájajú. To nám umožňuje jednotlivé pozície žiarovo pozinkovať, čo zabezpečí dlhoročnú kvalitu povrchovej úpravy. Strecha sa zvyčajne realizuje pod sklonom, je pokrytá strešnými krytinami podľa požiadaviek – najčastejšie z Lexanu, alebo pozinkovaného farebne upraveného plechu.

Súčasťou stojísk môže byť samostatná skládka olejov – OLEJtéka – býva uzamykateľná na ten istý čipový kľúč, ktorým sa odomyká bytový dom a aj stojisko.

Moderné smetiskové stojiská neplnia len svoj základný účel, ale môžu sa stať vhodným estetickým doplnkom bytových domov. Časti stojísk môžu byť murované, obložené drevom, alebo inými estetickými doplnkami. Pozrite si niektoré zaujímavé „smetiskové stojiská“ realizované cez projekt „bezpečné bývanie“.

Pekné a bezpečné „rozkvitnuté“ kontajnerové stojisko. Podrobnosti o stojisku si prečítajte v článku na stránke „Bezpečné bývanie

Originálne kontajnerové stojisko v Bratislave http://www.bezpecnebyvanie.sk/puzzle/

‍Konkrétne riešenia, ktoré ponúkame:

Táto služba neponúka žiadne ďalšie členenie ani doplnkové služby.

Chcete upraviť váš vchodový priestor? Kontaktujte nás.

Nie je ľahké vybrať vhodný typ brány, komunikačného alebo prístupový systém. Radi vám s tým pomôžeme a pripravíme vám ponuku na mieru.

Vaše meno
Váš email
Napíšte nám
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Čo o nás hovoria klienti.

Ďakujeme za kvalitne odvedenú prácu

Sme veľmi radi, že nám Vaša firma odporučila ocelové vchodové dvere a aj ich prácu zrealizovala. Dnes po štyroch rokoch sme vďační za dobrú radu a prácu, pretože naša brána ododala zlodejovi, ktorý sa ju pokúšal vypáčiť. Ešte raz ďakujeme za kvalitne odvedenú prácu a veľmi príjemné a slušné jednanie so zákazníkmi.

Ľubica Lamacká

Komunikácia na jednotku

Firma Marpol dodávala v roku 2019 hliníkové brány, poštové schránky, prístupový a komunikačný systém do susedného bytového domu na Halalovke 37-39  v Trenčíne.Susedia boli spokojní, nám sa výsledok páčil a tak sme si podobný rozsah objednali aj do našich vchodov na Halalovke 33-35.Spokojnosť s výsledkom – hlavne spoľahlivé zatváranie dverí na magnetické zámky, ale aj s komunikáciou a riešením reklamácie zvončekov.

Maroš Majcher