Naše spoľahlivé služby

Vchodové brány

Potrebujete vymeniť vstupné vchodové dvere do vášho bytového domu (paneláku)? Čaká vás viacero rozhodnutí, s ktorými vám radi pomôžeme. Najdôležitejším rozhodnutím je voľba druhu materiálu, vzhľad brány a výber dodávateľa.

Hliníkové vchodové dvere?

Belgický profilový systém Aliplast je predávaný v celej Európe a na Slovenskom trhu je najpredávanejším profilom hlavne pre svoju kvalitu, variabilitu a širokú škálu doplnkov. Ponúka výborný pomer kvality a ceny, moderný vzhľad, minimálne nároky na údržbu, odolnosť voči extrémnemu počasiu a vynikajúce tepelnoizolačné vlastnosti.

Kovové vchodové dvere?

Vyrábame ich z najkvalitnejších švajčiarskych profilov JANSEN, ktoré sú špičkou na európskom trhu. Vynikajú tvrdosťou materiálu, nízkou tepelnou rozťažnosťou. Novinkou na slovenskom trhu sú kovové brány s možnosťou prerušeného tepelného mosta, ktoré donedávna nebolo možné technologicky vyrobiť. Moderné kovové brány spĺňajú najprísnejšie izolačné parametre. Kovové brány sú obzvlášť vhodné do vchodov s vysokou záťažou.

Plastové vchodové dvere?

Nemecké profily ALUPLAST alebo SALAMANDER spĺňajú vysoké nároky na dizajn s primeranou životnosťou. Z našej dlhoročnej praxe však vieme, že investícia do plastových vchodových dverí do bytových domov je len krátkodobým riešením. Plastové profily odporúčame použiť na výrobu dverí do interiéru - zádveria vstupných priestorov, alebo ako pivničné dvere a podobne. Sú vhodné aj ako vchodové dvere na rodinné domy, kde sa predpokladá nižšia záťaž.

Vzhľad dverí

Vzhľad dverí môžete ľubovoľne tvoriť čo do tvaru, veľkosti, konfigurácie krídel, členenia dverových výplní, farebnosti...
Na základe vašich predstáv vám pripravíme bezplatne vizualizáciu, ktorá je súčasťou cenovej ponuky. Inšpiráciu môžete nájsť aj v našej galérii, kde nájdete výlučne zábery našich realizácií.

Ponúkame vám naše dlhoročné skúsenosti a komplexné riešenie na kľúč, ktoré splní vaše požiadavky. Samozrejmosťou je bezplatná konzultácia priamo na vašom objekte, kde sa oboznámime s vašimi predstavami a navrhneme optimálne riešenie pre váš bytový dom.

Vždy sa snažíme nájsť riešenie, ktoré skĺbi funkčnosť s estetikou a zvýši kvalitu a bezpečnosť bývania vo vašom bytovom dome. Radi sa staneme súčasťou vašich projektov.

Chcete upraviť váš vchodový priestor? Kontaktujte nás.

Nie je ľahké vybrať vhodný typ brány, komunikačného alebo prístupový systém. Radi vám s tým pomôžeme a pripravíme vám ponuku na mieru.

Vaše meno
Váš email
Napíšte nám
Ďakujeme! Budeme vás kontaktovať!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Čo o nás hovoria klienti.

Kvalitne odvedená práca

Sme veľmi radi, že nám Vaša firma odporučila ocelové vchodové dvere a aj ich prácu zrealizovala. Dnes po štyroch rokoch sme vďační za dobrú radu a prácu, pretože naša brána ododala zlodejovi, ktorý sa ju pokúšal vypáčiť. Ešte raz ďakujeme za kvalitne odvedenú prácu a veľmi príjemné a slušné jednanie so zákazníkmi.

Ľubica Lamacká

Spoľahlivé riešenie

Firma Marpol dodávala v roku 2019 hliníkové brány, poštové schránky, prístupový a komunikačný systém do susedného bytového domu na Halalovke 37-39 v Trenčíne. Susedia boli spokojní, nám sa výsledok páčil a tak sme si podobný rozsah objednali aj do našich vchodov na Halalovke 33-35. Spokojnosť s výsledkom – hlavne spoľahlivé zatváranie dverí na magnetické zámky, ale aj s komunikáciou a riešením reklamácie zvončekov.

Maroš Majcher