Hliníkové vchodové dvere

Belgický profilový systém Aliplast je predávaný v celej Európe a na Slovenskom trhu je najpredávanejším profilom hlavne pre svoju kvalitu, variabilitu a širokú škálu doplnkov. Ponúka výborný pomer kvality a ceny, moderný vzhľad, minimálne nároky na údržbu, odolnosť voči extrémnemu počasiu a vynikajúce tepelnoizolačné vlastnosti.

Hliníkové brány

Hliníkové brány dodávame z belgických profilov firmy ALIPLAST. V ponuke máme riešenia od jednoduchých profilov bez prerušeného tepelného mosta hrúbky 51 mm, až po profily vhodné aj pre nízkoenergetické domy Aliplast STAR s hrúbkou profilov 90 – 99 mm.

Pre bytové domy sa najčastejšie dodáva profil Econoline bez prerušeného tepelného mosta a Imperial s prerušeným tepelným mostom.

NOVINKA!!! Ponúkame NOVÉ farebné vyhotovenia eloxovaných hliníkov
  • metalické s nádherným odleskom, na ktorých nie sú vidieť žiadne odtlačky prstov, farby dlhodobo sýte a krásne
  • imitácia dreva - pre milovníkov prírodných odtieňov
  • eloxovaný hliník v širokej škále odtieňov - pri anodickej oxidácii hliníka sa nevytvára na povrchu ďalšia vrstva z iného materiálu, ale povrch sa mení na oxid hlinitý. Táto vrstva zabraňuje korózii materiálu, je násobne odolnejšia voči oderu a poškrabaniu ako pôvodný materiál. Vrstva má mikropórovitú štruktúru, ktorá sa dá naplniť farbou a následne uzavrieť, takže takto farbené povrchy sú kompaktné a neodlupujúce sa.

Naša ponuka hliníkových brán

Aliplast Econoline je základným systémom hliníkových brán bez prerušeného tepelného mosta

Aliplast Imperial je 3-komorový systém hliníkových brán s prerušeným tepelným mostom

Aliplast SUPERIAL vyhovuje náročnejším zákazníkom hlavne kvôli dobrým tepelným a akustickým vlastnostiam. Robustné vyhotovenie hliníkových dverí je dané jeho vhodnou stavebnou hĺbkou 75 mm

Aliplast star dosahuje podobné tepelne a zvukovo izolačné hodnoty, ako plastové dvere a okná. Masívne vyhotovenie je dané jeho vhodnou stavebnou hĺbkou 90 mm

‍Konkrétne riešenia, ktoré ponúkame:

Chcete upraviť váš vchodový priestor? Kontaktujte nás.

Nie je ľahké vybrať vhodný typ brány, komunikačného alebo prístupový systém. Radi vám s tým pomôžeme a pripravíme vám ponuku na mieru.

Vaše meno
Váš email
Napíšte nám
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Čo o nás hovoria klienti.

Ďakujeme za kvalitne odvedenú prácu

Sme veľmi radi, že nám Vaša firma odporučila ocelové vchodové dvere a aj ich prácu zrealizovala. Dnes po štyroch rokoch sme vďační za dobrú radu a prácu, pretože naša brána ododala zlodejovi, ktorý sa ju pokúšal vypáčiť. Ešte raz ďakujeme za kvalitne odvedenú prácu a veľmi príjemné a slušné jednanie so zákazníkmi.

Ľubica Lamacká

Komunikácia na jednotku

Firma Marpol dodávala v roku 2019 hliníkové brány, poštové schránky, prístupový a komunikačný systém do susedného bytového domu na Halalovke 37-39  v Trenčíne.Susedia boli spokojní, nám sa výsledok páčil a tak sme si podobný rozsah objednali aj do našich vchodov na Halalovke 33-35.Spokojnosť s výsledkom – hlavne spoľahlivé zatváranie dverí na magnetické zámky, ale aj s komunikáciou a riešením reklamácie zvončekov.

Maroš Majcher