CHARAKTERISTIKA SYSTÉMU

Belgické profily Aliplast Econoline sú systémom bez prerušeného tepelného mosta – určeným primárne na použitie v interiéri.

  • Vyššia šírka profilu až 51 mm umožňuje osadenie skiel v rozsahu od 3 do 38 mm. Pri použití izolačných trojskiel môžete získať postačujúce parametre prestupu tepla. Sklá sú upevnené pomocou tvarovaných hliníkových líšt a tesnení.
  • Systém dverí dovoľuje použiť pánty vŕtacie, ako aj skrutkové.
  • Povrchová úprava eloxovaný hliník, alebo farebný odtieň podľa vzorkovnice farieb RAL

Výhodami tohto systému v porovnaní s bežnými plastovými dverami je porovnateľná cena, avšak spoľahlivejšie a ľahšie otváranie dverí, nižšia hmotnosť krídel, vyššia svetlosť kvôli elegantným užším profilom a možné farebné prevedenie podľa vzorkovnice farieb RAL.

Častým riešením je kombinácia namáhaných oceľových hlavných vstupných brán JANSEN s hliníkovými zádveriami. Pri použití tej istej povrchovej úpravy – plastová farba komaxit, sú laickým pohľadom takmer nerozoznateľné.

POUŽITIE

  • pevné steny
  • okná : otvárateľné, sklopné, otvárateľno-sklopné
  • dvere : otvárateľné dnu von, jednokrídlové, dvojkrídlové, so svetlíkmi
  • možné uzamykanie pomocou čipových kľúčov, elektrických jazýčkových zámkov, magnetických zámkov 2 x 300 kg, alebo hliníkových líšt s osadením magnetických zámkov 2 x 300 kg.
  • možné osadenie jednostranných, alebo dvojstranných poštových schránok do pevných, ale aj do otvárateľných častí konštrukcie.

Chcete upraviť váš vchodový priestor? Kontaktujte nás.

Nie je ľahké vybrať vhodný typ brány, komunikačného alebo prístupový systém. Radi vám s tým pomôžeme a pripravíme vám ponuku na mieru.

Vaše meno
Váš email
Napíšte nám
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Čo o nás hovoria klienti.

Ďakujeme za kvalitne odvedenú prácu

Sme veľmi radi, že nám Vaša firma odporučila ocelové vchodové dvere a aj ich prácu zrealizovala. Dnes po štyroch rokoch sme vďační za dobrú radu a prácu, pretože naša brána ododala zlodejovi, ktorý sa ju pokúšal vypáčiť. Ešte raz ďakujeme za kvalitne odvedenú prácu a veľmi príjemné a slušné jednanie so zákazníkmi.

Ľubica Lamacká

Komunikácia na jednotku

Firma Marpol dodávala v roku 2019 hliníkové brány, poštové schránky, prístupový a komunikačný systém do susedného bytového domu na Halalovke 37-39  v Trenčíne.Susedia boli spokojní, nám sa výsledok páčil a tak sme si podobný rozsah objednali aj do našich vchodov na Halalovke 33-35.Spokojnosť s výsledkom – hlavne spoľahlivé zatváranie dverí na magnetické zámky, ale aj s komunikáciou a riešením reklamácie zvončekov.

Maroš Majcher