O nás

Sme spoľahlivý líder v oblasti obnovy bytových domov.

Primárnym zameraním našej spoločnosti je komplexná obnova vstupov do bytových domov. Funkčné a estetické vyhotovenie vstupných priestorov je dôležité nielen pri novostavbe, ale aj pri obnove bytových domov.

Optimálne náklady
Príjemní pracovníci
Spoľahlivosť
23 rokov na trhu

Úspechy v našej práci

Sme špecialistom na obnovu vstupov a zamedzenie pohybu cudzích osôb v objekte – sme autorizovaným realizátorom projektu „Bezpečné bývanie“.

1800+
HOTOVÝCH PROJEKTOV
20000+
SPOKOJNÝCH KLIENTOV
23
ROKOV  NA TRHU

Naše spoľahlivé služby

Kontajnerové stojiská

Smetiskové stojiská vyrábame z modulárnych oceľových konštrukcií, ktoré sa navzájom spájajú. To nám umožňuje jednotlivé pozície žiarovo pozinkovať, čo zabezpečí dlhoročnú kvalitu povrchovej úpravy.

Services Img

Vchodové brány

Potrebujete vymeniť vstupné vchodové dvere do vášho bytového domu (paneláku)? Čaká vás viacero rozhodnutí, s ktorými vám radi pomôžeme. Najdôležitejším rozhodnutím je voľba druhu materiálu, vzhľad brány a výber dodávateľa.

Services Img

Bytové poštové schránky

Naše poštové schránky sú známe masívnym „antivandal“ vyhotovením, dlhou životnosťou a kvalitným záručným aj pozáručným servisom.

Services Img

Prístupové systémy

Elektromagnetické zámky na vchodoch sú modernou a bezpečnou alternatívou klasických zámkov na vchodových dverách. Prístupové DEK, alebo BES systémy dodávame od všetkých popredných dodávateľov.

Services Img

Bytové zvončeky

V ponuke máme digitálne, dvojvodičové zvončekové tablá a videotablá od spoľahlivých dodávateľov. Riešenie vždy pripravujeme na mieru podľa vášho rozpočtu a predstáv.

Services Img
naše projekty
Project Img
Generála Goliana 9 - 15, Trenčín
Project Img
Bratislava, Slovensko

Služby dostupné po celom Slovensku.

Sme špecialistom na obnovu vstupov a zamedzenie pohybu cudzích osôb v objekte – sme autorizovanými realizátormi projektu „Bezpečné bývanie“.

Komplexné riešenia pre obnovu vstupu bytového domu.

Firma MARPOL sa zameriava na zabezpečenie bezpečnosti a kvality bývania v obytných domoch s viacerými bytovými jednotkami – čo sú vlastne činžiakové vchody. Sme špecialistami na obnovu vstupov a zamedzenie pohybu cudzích osôb v objekte – sme autorizovanými realizátormi projektu „Bezpečné bývanie“.

Naše portfólio tvorí montáž oceľových brán JANSEN, hliníkových konštrukcií ALIPLAST poštových schránok, systémov uzamykania pomocou dotykových, alebo bezdotykových príveskov a elektromagnetických zámkov. V balíku produktov a prác zabezpečujeme aj dodanie kamerových systémov, zvončekových tabiel (digitálnych, alebo analógových), ale tiež striešok nad vchody, či smetiskové stojiská na čipové kľúče aj so solárnym systémom.Našou prioritou je ponúknuť komplexné riešenie zabezpečením balíku produktov a prác na vysokej kvalitatívnej a estetickej úrovni.

Neustálym zlepšovaním technologických procesov a tréningom našich spolupracovníkov robíme všetko preto, aby sme Vám mohli garantovať kvalitný záručný, ale aj pozáručný servis, ako aj nadštandardné služby na základe servisnej zmluvy a tým sme schopní garantovať špičkové služby pre vaše vchody.

Na trhu sme aktívni od roku 2001. Produkty z našej ponuky momentálne využíva viac než 25 000 spokojných zákazníkov.

Komplexné riešenia vchodov od zamerania po kľúče

Už pri prvej obhliadke vchodu zameriame rozmer brány, na základe ktorého vám na mieru vypracujeme grafickú vizualizáciu. Typická predloha môže vyzerať takto.

Následne spracujeme v reálnych rozmeroch niekoľko alternatív možného členenia brán, presnej pozície osadenia tabla a poštových schránok. Nákres zabezpečí nielen veľkú pomoc pri výbere ideálneho riešenia pre Vás, ale taktiež zaručí, že bude totožný s realizáciou. Po výbere konkrétneho členenia brány a špecifikácie typu poštových schránok a elektronických častí vchodu je spracovaná presná cenová ponuka, ktorú z našej strany nikdy nenavyšujeme.

Požiadame Vás o spracovanie zoznamov mien na zvončekové tablo, na menovky na poštové schránky, tiež počty čipových kľúčov (upresnenie koľko ks bude hradených z fondu opráv, nadštandartné množstvo si obyčajne ľudia hradia sami).

Čipové kľúče Vám dodáme v obálkach v predstihu, aby sa stihli rozdistribuovať medzi užívateľov skôr ako zrealizujeme montáž novej brány a nového uzamykacieho systému, aby sme sa vyhli možným komplikáciám s odomknutím.

Referencie od našich klientov

Najlepšia cena

Super služby! Dali mi najlepšiu cenu asi z 8 ponúk čo som si dal spraviť, ešte mi to aj zložili kde som potreboval. Super komunikácia s technikom, a aj majiteľ bol ústretový pri dodatočných otázkach. Môžem odporučiť.

Dávid Lóci
Spokojný zákazník

Pozáručný servis

Som rada, že s firmou Marpol môžeme spolupracovať a po toľkých rokoch stále poskytujú pozáručný servis. Keď sme potrebovali riešiť problémy s bránou a nespoľahlivým prístupovým systémom, poradili a promptne vyriešili upgrade na moderný systém. Pracovníci sa správajú profesionálne so záujmom o vyriešenie problému. SVB Miletičová 31-35, Bratislava

Valéria Vraňáková
Spokojný zákazník

Chcete upraviť váš vchodový priestor? Kontaktujte nás.

Nie je ľahké vybrať vhodný typ brány, komunikačného alebo prístupový systém. Radi vám s tým pomôžeme a pripravíme vám ponuku na mieru.

Vaše meno
Váš email
Napíšte nám
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Najčastejšie otázky

Testimonial man
Čo obsahuje naše komplexné riešenie?
Koľko trvá realizácia obnovy vstupu do bytového domu?
Kde všade v rámci Slovenska pôsobíme?
Ako vybrať správne riešenie pre náš bytový dom?