Aliplast IMPERIAL

  • Hliníkový profilový systém Aliplast Imperial je 3-komorovým systémom s prerušeným tepelným mostom.
  • Univerzálne využitie je dané jeho vhodnou stavebnou hĺbkou 65 mm – rámy a 74 mm krídla okien.
  • Vďaka prerušenému tepelnému mostu (24 mm) a zaskleniu izolačnými dvoj – alebo trojsklami, dosahuje tento profil dobré tepelnoizolačné vlastnosti.
  • Do tohto systému je možné použiť sklá od 4-51 mm. Rozmery okenného krídla môžu byť až 1200 x 2400 mm, alebo 1300 x 2200 mm. Sklá sú upevnené pomocou tvarovaných hliníkových líšt a tesnení.
  • Systém dverí dovoľuje použiť pánty vŕtacie, ako aj skrutkové.

Výhodami tohto systému sú dobré tepelnoizolačné vlastnosti, spoľahlivosť, svetlosť a možné farebné vyhotovenie podľa vzorkovnice farieb RAL.

Častou kombináciou je osadenie najviac namáhaných hlavných vstupných brán z oceľových profilov JANSEN a menej namáhanými zadnými bránami z profilov IMPERIAL. Pri použití tej istej povrchovej úpravy – plastová farba komaxit, sú laickým pohľadom takmer nerozoznateľné.

POUŽITIE

  • pevné steny
  • okná : otvárateľné, sklopné, otvárateľno-sklopné
  • dvere : otvárateľné dnu, von, jednokrídlové, dvojkrídlové, so svetlíkmi
  • možné uzamykanie pomocou čipových kľúčov, elektrických jazýčkových zámkov,  magnetických zámkov 2 x 300 kg, alebo hliníkových líšt s osadením magnetických zámkov 2 x 300 kg.
  • možné osadenie jednostranných, alebo dvojstranných poštových schránok do pevných, ale aj do otvárateľných častí konštrukcie.

Priestupnosť tepla rámom (Uf): 2,82 W/m2K

Priestupnosť tepla oknom (Uw): 1,3 W/m2K

Chcete upraviť váš vchodový priestor? Kontaktujte nás.

Nie je ľahké vybrať vhodný typ brány, komunikačného alebo prístupový systém. Radi vám s tým pomôžeme a pripravíme vám ponuku na mieru.

Vaše meno
Váš email
Napíšte nám
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Čo o nás hovoria klienti.

Ďakujeme za kvalitne odvedenú prácu

Sme veľmi radi, že nám Vaša firma odporučila ocelové vchodové dvere a aj ich prácu zrealizovala. Dnes po štyroch rokoch sme vďační za dobrú radu a prácu, pretože naša brána ododala zlodejovi, ktorý sa ju pokúšal vypáčiť. Ešte raz ďakujeme za kvalitne odvedenú prácu a veľmi príjemné a slušné jednanie so zákazníkmi.

Ľubica Lamacká

Komunikácia na jednotku

Firma Marpol dodávala v roku 2019 hliníkové brány, poštové schránky, prístupový a komunikačný systém do susedného bytového domu na Halalovke 37-39  v Trenčíne.Susedia boli spokojní, nám sa výsledok páčil a tak sme si podobný rozsah objednali aj do našich vchodov na Halalovke 33-35.Spokojnosť s výsledkom – hlavne spoľahlivé zatváranie dverí na magnetické zámky, ale aj s komunikáciou a riešením reklamácie zvončekov.

Maroš Majcher