Kamerové systémy

V panelákových domoch sa kamerový systém používa často kvôli problémom s vandalizmom. Je pre nás dôležité, aby kamerové záznamy boli v prípade potreby aj použiteľné. Preto máme v ponuke kamerové systémy s najvyšším rozlíšením, ktoré zabezpečia, že dáta budú ostré a kvalitné.

Vybrať si môžete najmodernejšie systémy, alebo kvalitné systémy s kamerami s rozlíšením 5 MPx, ktoré vám poskytnú vynikajúci pomer kvality a ceny.

Možnosťou je ANTIVANDAL vyhotovenie, manuálne nastavenie uhla záberu. Kamery sú farebné s IR prisvietením, preto snímajú aj v tme. Nahrávajú nonstop, alebo len počas pohybu.

Možnosťou je aj diaľkové ovládanie kamery cez internet – kameru je možné natáčať a priblížiť.

Videorekordér je najčastejšie dodávaný pre 4, 8, alebo 16 kamier. Je možné ho pripojiť pomocou pevnej IP adresy na internet, čo umožňuje správu a sledovanie dát na diaľku, cez internet. Správu dát môžeme pre vás zabezpečovať.

Hradí sa pripojenie na internet a v prípade požiadavky na dáta z rekordéra čas, ktorý potrebujeme na získanie požadovaných dát. Súčasťou je pevný disk, ktorý zabezpečí záznam dát minimálne na 14 dní. Veľkosť pevného disku sa vypočíta podľa požadovanej dĺžky záznamu, požadovaného rozlíšenia a počtu kamier.

Vhodným komponentom, ktorý zabezpečí záznam obrazu aj v prípade výpadku elektrickej energie, je zálohový napájací zdroj.

Ku kamerovému systému štandardne dodávame 21 palcový monitor. Jeho veľkosť a parametre vždy prispôsobujeme počtu kamier a vašim špecifickým potrebám.

V spolupráci s vašim správcom výťahov zabezpečujeme inštaláciu kamier aj do výťahov. Kamery z výťahov prepojíme s kamerovým systémom, ktorý monitoruje spoločné priestory a priestory pred vstupom do bytového domu.

Orientačná cena kamerového systému pre 8 kamier sa pohybuje v závislosti od rozsahu, náročnosti inštalácie a požadovaných parametrov v rozpätí od 1 000,- EUR do 2 000,- EUR, systém 16 kamier sa pohybuje v rozpätí od 2 000,- EUR do 4 000,- EUR.

Aktuálna realizácia – Blagoevova 10-12 inštalácia kamerového systému a kabeláže do nových výťahov – 4 kamery vo výťahoch s inštaláciou nových ohybných káblov do výťahových šácht. Realizovala sa tiež montáž ôsmych infračervených interiérových a exteriérových kamier. Systém je z oboch vchodov aj z výťahov navzájom prepojený a je diaľkovo spravovaný cez internet. Záznam kamier prebieha len počas pohybu osôb.

‍Konkrétne riešenia, ktoré ponúkame:

Táto služba neponúka žiadne ďalšie členenie ani doplnkové služby.

Chcete upraviť váš vchodový priestor? Kontaktujte nás.

Nie je ľahké vybrať vhodný typ brány, komunikačného alebo prístupový systém. Radi vám s tým pomôžeme a pripravíme vám ponuku na mieru.

Vaše meno
Váš email
Napíšte nám
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Čo o nás hovoria klienti.

Ďakujeme za kvalitne odvedenú prácu

Sme veľmi radi, že nám Vaša firma odporučila ocelové vchodové dvere a aj ich prácu zrealizovala. Dnes po štyroch rokoch sme vďační za dobrú radu a prácu, pretože naša brána ododala zlodejovi, ktorý sa ju pokúšal vypáčiť. Ešte raz ďakujeme za kvalitne odvedenú prácu a veľmi príjemné a slušné jednanie so zákazníkmi.

Ľubica Lamacká

Komunikácia na jednotku

Firma Marpol dodávala v roku 2019 hliníkové brány, poštové schránky, prístupový a komunikačný systém do susedného bytového domu na Halalovke 37-39  v Trenčíne.Susedia boli spokojní, nám sa výsledok páčil a tak sme si podobný rozsah objednali aj do našich vchodov na Halalovke 33-35.Spokojnosť s výsledkom – hlavne spoľahlivé zatváranie dverí na magnetické zámky, ale aj s komunikáciou a riešením reklamácie zvončekov.

Maroš Majcher