Vhadzovacie otvory na reklamné materiály

Vhadzovacie otvory na reklamné materiály slúžia na vhadzovanie letákov a reklám. Z vnútornej strany vhadzovacieho otvoru je možné osadiť koše na reklamné materiály. Vhadzovací otvor je z prednej časti osadený záklopkou, zo zadnej strany štetinami proti prefukovaniu a úniku tepla.

Vhadzovacie otvory sú prispôsobené na doručovanie tlačovín širšou alebo užšou stranou A4.

Je ich možné osadiť vedľa zvončekového tabla, k obojstranným poštovým schránkam, alebo aj do muriva.

Farebné vyhotovenie realizujeme podľa vzorkovnice farieb RAL. Môžete si určiť farbu záklopky, farbu rámu vhadzovacieho otvoru.

Rám vhadzovacieho otvoru je možné zapustiť za nosný panel tak, že ho nevidieť - vidno len záklopku a farebné úchyty.

Koše na reklamné materiály

Koše na reklamné materiály odľahčujú poštové schránky pred zbytočným prepĺňaním. Vyrábajú sa v rôznych rozmerových vyhotoveniach podľa potrieb zákazníka. Zásielky sa doručujú cez vhadzovacie otvory (zateplené doručovacie otvory) a padajú do košov na letáky.

Farebné vyhotovenie realizujeme podľa vzorkovnice farieb RAL.

Kôš môže byť aj samostatne stojaci v exteriéri. Býva osadený dvierkami s magnetkou a úchytom.

‍Konkrétne riešenia, ktoré ponúkame:

Táto služba neponúka žiadne ďalšie členenie ani doplnkové služby.

Chcete upraviť váš vchodový priestor? Kontaktujte nás.

Nie je ľahké vybrať vhodný typ brány, komunikačného alebo prístupový systém. Radi vám s tým pomôžeme a pripravíme vám ponuku na mieru.

Vaše meno
Váš email
Napíšte nám
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Čo o nás hovoria klienti.

Ďakujeme za kvalitne odvedenú prácu

Sme veľmi radi, že nám Vaša firma odporučila ocelové vchodové dvere a aj ich prácu zrealizovala. Dnes po štyroch rokoch sme vďační za dobrú radu a prácu, pretože naša brána ododala zlodejovi, ktorý sa ju pokúšal vypáčiť. Ešte raz ďakujeme za kvalitne odvedenú prácu a veľmi príjemné a slušné jednanie so zákazníkmi.

Ľubica Lamacká

Komunikácia na jednotku

Firma Marpol dodávala v roku 2019 hliníkové brány, poštové schránky, prístupový a komunikačný systém do susedného bytového domu na Halalovke 37-39  v Trenčíne.Susedia boli spokojní, nám sa výsledok páčil a tak sme si podobný rozsah objednali aj do našich vchodov na Halalovke 33-35.Spokojnosť s výsledkom – hlavne spoľahlivé zatváranie dverí na magnetické zámky, ale aj s komunikáciou a riešením reklamácie zvončekov.

Maroš Majcher