Vitríny, tabule a úložné police

Veľmi praktickým príslušenstvom pre bytové domy určené na zdieľanie informácií pre majiteľov bytov sú vitríny, nástenky, tabule na oznamy a poličky na zatriedenie a odkladanie reklamných materiálov. Vieme vám ich dodať v ľubovoľnom farebnom vyhotovení podľa vzorkovnice farieb RAL a tak ich farebne zladiť s farbou brány (dverí) a poštových schránok.

Výsledkom je ucelené poňatie vstupných priestorov, ktoré spája funkčnosť s estetickým výzorom.

Vitrína na oznamy

Je to kovová schránka s priehľadným otvárateľným a uzamykateľným čelom. Uzamknutie zabezpečuje bezpečnostný zámok. Čelo tvorí priehľadný bezpečnostný plast.

Vitrína sa dodáva pre násobky formátov A4: 3 x formát A4, 6 x formát A4 a 8 x formát A4. V prípade požiadavky je možné podsvietenie vitrín, ktoré by bolo ovládané samostatným vypínačom. Osvetlenie sa najčastejšie využíva vtedy, keď sa do vitríny umiestnia nové dôležité oznamy.

Častým riešením je dodanie 2 vitrín, kde v jednej sú umiestnené stále oznamy (domový poriadok, kontakty na správcu, havarijnú službu) a v druhej aktuálne oznamy (vyúčtovanie, oznamy správcu a pod.)

Vďaka kovovej zadnej stene sa oznamy jednoducho prichytia magnetkami.

Tabule - nástenky

Jedná sa o kovovú tabuľu v rozmeroch podľa vašich požiadaviek a potrieb. Tabuľa slúži na umiestnenie oznamov rôzneho druhu v exteriéri, alebo interiéri. Tým sa obmedzí olepovanie iných častí vstupnej brány. Pôsobí to esteticky a zabraňuje poškodzovaniu vstupných častí bytového domu.

Tabuľa je povrchovo upravená plastovou farbou v odtieni podľa vzorkovnice farieb RAL.

Oznamy môžu byť uchytené magnetkami.

Police na letáky

Stojany na letáky slúžia na ukladanie a organizáciu už doručených letákov pre tých, ktorí si ich radi prečítajú. Ak sú doplnkom poštových schránok, zvyknú sa vyhotovovať v rovnakom farebnom odtieni.

Sú vyrábané tak, aby sa dali jednoducho namontovať na stenu a dodávame ich spolu s montážnym materiálom potrebným na uchytenie.

Najčastejšie dodávame stojan na letáky dvojpolicový, trojpolicový, alebo zložený z horizontálnych poličiek.

Pri stojane zloženom z horizontálnych poličiek je možné určiť vzdialenosť jednotlivých poličiek od seba aj ich počet. Pozri príklad štyroch poličiek na obrázku v galérii pod textom.

Farebné vyhotovenie je možné podľa vzorkovnice farieb RAL. Vhodným riešením je kombinácia stojanov na letáky s vitrínami na oznamy.

Požaduje váš architekt špeciálne riešenie na mieru? Odkladacie poličky vám vieme vyrobiť podľa vami zadaných parametrov.

‍Konkrétne riešenia, ktoré ponúkame:

Táto služba neponúka žiadne ďalšie členenie ani doplnkové služby.

Chcete upraviť váš vchodový priestor? Kontaktujte nás.

Nie je ľahké vybrať vhodný typ brány, komunikačného alebo prístupový systém. Radi vám s tým pomôžeme a pripravíme vám ponuku na mieru.

Vaše meno
Váš email
Napíšte nám
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Čo o nás hovoria klienti.

Ďakujeme za kvalitne odvedenú prácu

Sme veľmi radi, že nám Vaša firma odporučila ocelové vchodové dvere a aj ich prácu zrealizovala. Dnes po štyroch rokoch sme vďační za dobrú radu a prácu, pretože naša brána ododala zlodejovi, ktorý sa ju pokúšal vypáčiť. Ešte raz ďakujeme za kvalitne odvedenú prácu a veľmi príjemné a slušné jednanie so zákazníkmi.

Ľubica Lamacká

Komunikácia na jednotku

Firma Marpol dodávala v roku 2019 hliníkové brány, poštové schránky, prístupový a komunikačný systém do susedného bytového domu na Halalovke 37-39  v Trenčíne.Susedia boli spokojní, nám sa výsledok páčil a tak sme si podobný rozsah objednali aj do našich vchodov na Halalovke 33-35.Spokojnosť s výsledkom – hlavne spoľahlivé zatváranie dverí na magnetické zámky, ale aj s komunikáciou a riešením reklamácie zvončekov.

Maroš Majcher