Šikmé poštové schránky

Šikmé poštové schránky môžu byť osadené:

  • v bráne (kovovej, hliníkovej, alebo plastovej)
  • v múre
  • je možné k nim zakomponovať zvončekové tlačidlá, alebo tablá

Minimalizujú potrebu vstupu cudzích ľudí do objektu.

Presným konštrukčným zhotovením z kvalitných oceľových materiálov a bezpečnostnými prvkami vyhovujú požiadavkám náročných zákazníkov.
Nosný panel schránok je vyrobený z pozinkovaného plechu. Povrchová úprava schránok je zabezpečená vypaľovanou práškovou farbou komaxit v rôznych odtieňoch vzorkovnice RAL.

Častokrát bývajú doplnené vhadzovacím otvorom a košom na reklamné materiály.

Chcete upraviť váš vchodový priestor? Kontaktujte nás.

Nie je ľahké vybrať vhodný typ brány, komunikačného alebo prístupový systém. Radi vám s tým pomôžeme a pripravíme vám ponuku na mieru.

Vaše meno
Váš email
Napíšte nám
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Čo o nás hovoria klienti.

Ďakujeme za kvalitne odvedenú prácu

Sme veľmi radi, že nám Vaša firma odporučila ocelové vchodové dvere a aj ich prácu zrealizovala. Dnes po štyroch rokoch sme vďační za dobrú radu a prácu, pretože naša brána ododala zlodejovi, ktorý sa ju pokúšal vypáčiť. Ešte raz ďakujeme za kvalitne odvedenú prácu a veľmi príjemné a slušné jednanie so zákazníkmi.

Ľubica Lamacká

Komunikácia na jednotku

Firma Marpol dodávala v roku 2019 hliníkové brány, poštové schránky, prístupový a komunikačný systém do susedného bytového domu na Halalovke 37-39  v Trenčíne.Susedia boli spokojní, nám sa výsledok páčil a tak sme si podobný rozsah objednali aj do našich vchodov na Halalovke 33-35.Spokojnosť s výsledkom – hlavne spoľahlivé zatváranie dverí na magnetické zámky, ale aj s komunikáciou a riešením reklamácie zvončekov.

Maroš Majcher