Vodorovné poštové schránky

Vodorovné schránky sú vyrábané z kovových materiálov najvyššej kvality.

Pri lakovaní používame vonkajšie práškové vypaľované farby v štandarde polyester, resp. fasádny polyester, ktoré majú UV filter a na slnku nevyblednú ani nezostanú skriedované.

Je ich možné objednať aj  vo vyhotovení ako dvojstranné (doručovanie z vonkajšej strany výber zvnútra), aj jednostranné (doručovanie aj výber z jednej strany).

  • Presné vyhotovenie všetkých kovových častí.
  • Vodorovné dno schránok.
  • Možnosť dodať so zatepleným predným panelom a tesnením po obvode dvierok aj pod záklopkou.
  • Sú ideálne pre osadenie do muriva.
  • Cenovo najvýhodnejší model dvojstranných schránok

Schránky sú samonosné, bez potreby montovania podpier či nepraktických nôh.

Chcete upraviť váš vchodový priestor? Kontaktujte nás.

Nie je ľahké vybrať vhodný typ brány, komunikačného alebo prístupový systém. Radi vám s tým pomôžeme a pripravíme vám ponuku na mieru.

Vaše meno
Váš email
Napíšte nám
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Čo o nás hovoria klienti.

Ďakujeme za kvalitne odvedenú prácu

Sme veľmi radi, že nám Vaša firma odporučila ocelové vchodové dvere a aj ich prácu zrealizovala. Dnes po štyroch rokoch sme vďační za dobrú radu a prácu, pretože naša brána ododala zlodejovi, ktorý sa ju pokúšal vypáčiť. Ešte raz ďakujeme za kvalitne odvedenú prácu a veľmi príjemné a slušné jednanie so zákazníkmi.

Ľubica Lamacká

Komunikácia na jednotku

Firma Marpol dodávala v roku 2019 hliníkové brány, poštové schránky, prístupový a komunikačný systém do susedného bytového domu na Halalovke 37-39  v Trenčíne.Susedia boli spokojní, nám sa výsledok páčil a tak sme si podobný rozsah objednali aj do našich vchodov na Halalovke 33-35.Spokojnosť s výsledkom – hlavne spoľahlivé zatváranie dverí na magnetické zámky, ale aj s komunikáciou a riešením reklamácie zvončekov.

Maroš Majcher