Schránky Easybox

Schránky sú dodávané v zostavách, sú vhodné do interiéru, alebo krytého exteriéru. Najväčšou výhodou je vynikajúci pomer ceny a kvality. Výška schránky 90 mm.

Ako pánt slúži 5 mm antikorózna tyč, prechádzajúca cez všetky schránky.

Vhadzovanie formátu A4 po šírke má rozmer schránky ŠxVxH 355 x 90 x 250 mm

Vhadzovanie formátu A4 po šírke má rozmer schránky ŠxVxH 260 x 90 x 340 mm

Osadenie stavítkovými zámkami SISO alebo FAB

Menovky gravírované, plastové alebo plexisklové

Chcete upraviť váš vchodový priestor? Kontaktujte nás.

Nie je ľahké vybrať vhodný typ brány, komunikačného alebo prístupový systém. Radi vám s tým pomôžeme a pripravíme vám ponuku na mieru.

Vaše meno
Váš email
Napíšte nám
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Čo o nás hovoria klienti.

Ďakujeme za kvalitne odvedenú prácu

Sme veľmi radi, že nám Vaša firma odporučila ocelové vchodové dvere a aj ich prácu zrealizovala. Dnes po štyroch rokoch sme vďační za dobrú radu a prácu, pretože naša brána ododala zlodejovi, ktorý sa ju pokúšal vypáčiť. Ešte raz ďakujeme za kvalitne odvedenú prácu a veľmi príjemné a slušné jednanie so zákazníkmi.

Ľubica Lamacká

Komunikácia na jednotku

Firma Marpol dodávala v roku 2019 hliníkové brány, poštové schránky, prístupový a komunikačný systém do susedného bytového domu na Halalovke 37-39  v Trenčíne.Susedia boli spokojní, nám sa výsledok páčil a tak sme si podobný rozsah objednali aj do našich vchodov na Halalovke 33-35.Spokojnosť s výsledkom – hlavne spoľahlivé zatváranie dverí na magnetické zámky, ale aj s komunikáciou a riešením reklamácie zvončekov.

Maroš Majcher