FORSTER PRESTO

Zárubňa a krídlo oceľových dverí je vyrobené z jednokomorových profilov vysokej kvality. Zváraná konštrukcia – zbrúsená a leštená – s hrúbkou oceľových plechov 1,5 mm až 2 mm. Systém umožňuje používať súpravy bezpečnostných skiel hrúbky 5 mm do 26 mm.

Vysoké pevnostné parametre sú výsledkom kvalitných materiálov a pevnej konštrukcie oceľových dverí Forster Presto. Kvalitné tesnenie z vnútornej strany dverí zaistí vysokú funkčnosť a nízku hlučnosť pri zatváraní dverí.

OCEĽOVÉ PROFILOVÉ INTERIÉROVÉ DVERE FORSTER PRESTO

  • bez termoizolačného mosta
  • prah vyrobený z uholníka 20×40 mm
  • zárubňa a krídlo sú vyrobené z oceľových jednokomorových profilov najvyššej kvality, bez termoizolačného mosta, s hrúbkou steny 1,5 až 2 mm
  • zváraná konštrukcia, zvary sú zabrúsené a leštené
  • výplň: bezpečnostné jednoduché sklo, lepený alebo zateplený panel vyrobený z dvojitého oceľového plechu a izolácia
  • systém umožňuje používať súpravy skiel o hrúbke od 5 [mm] do 26 [mm]
  • prítlačné tesnenie po celom obvode krídla a zárubne okrem prahu, dva oceľové ložiskové pánty
  • štandardné vybavenie: zapustený zámok so západkou a závorou ​​s vložkou a tromi kľúčmi

Chcete upraviť váš vchodový priestor? Kontaktujte nás.

Nie je ľahké vybrať vhodný typ brány, komunikačného alebo prístupový systém. Radi vám s tým pomôžeme a pripravíme vám ponuku na mieru.

Vaše meno
Váš email
Napíšte nám
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Čo o nás hovoria klienti.

Ďakujeme za kvalitne odvedenú prácu

Sme veľmi radi, že nám Vaša firma odporučila ocelové vchodové dvere a aj ich prácu zrealizovala. Dnes po štyroch rokoch sme vďační za dobrú radu a prácu, pretože naša brána ododala zlodejovi, ktorý sa ju pokúšal vypáčiť. Ešte raz ďakujeme za kvalitne odvedenú prácu a veľmi príjemné a slušné jednanie so zákazníkmi.

Ľubica Lamacká

Komunikácia na jednotku

Firma Marpol dodávala v roku 2019 hliníkové brány, poštové schránky, prístupový a komunikačný systém do susedného bytového domu na Halalovke 37-39  v Trenčíne.Susedia boli spokojní, nám sa výsledok páčil a tak sme si podobný rozsah objednali aj do našich vchodov na Halalovke 33-35.Spokojnosť s výsledkom – hlavne spoľahlivé zatváranie dverí na magnetické zámky, ale aj s komunikáciou a riešením reklamácie zvončekov.

Maroš Majcher