JANSEN ECONOMY

Skupina profilov pre okná, steny a dvere, u ktorých nie je požiadavka na prerušený tepelný most. Systémy sú vynikajúcim riešením pre priečky, dizajnovo vyspelé dvere či okná. Jedná sa o najpoužívanejšie profily pre vstupy do panelákových domov kvôli svojej priaznivej kvalite a cene. Často sa používajú izolačné dvojsklá 24 mm, bezpečnostné dvojsklá 3.3.1, alebo izolačné-bezpečnostné sklá 26 mm.

Sú veľmi vhodné pre osadenie magnetického systému uzamykania pomocou elektromagnetov 2×300 kg.

Masívne vyhotovenie, pevnosť ocele, nízka tepelná rozťažnosť ocele v kombinácii s kvalitnými 3D pántami, robí tieto dvere favoritom na slovenskom trhu. Dvere sú veľmi odolné voči vandalizmu a pri použití kvalitných samozatváračov, veľmi spoľahlivo zatvárajú – sú takmer bezúdržbové.

Profily sú k dispozícii v čiernej alebo žiarovo zinkovanej oceli, rovnako aj v antikoróznej oceli (1.4307 a 1.4401) a v profilových hrúbkach 50 a 60 mm.

JANSEN ECONOMY® 50

Systém oceľových profilov pre tvarovo zaujímavé konštrukcie dverí a okien s vysokými nárokmi na bezpečnosť.

Najčastejšie používané brány, odolné voči vlámaniu, priestrelu, dymu, či požiarom – tieto rozhodujúce vlastnosti robia zo série profilov so stavebnou hĺbkou 50 mm jeden z najvariabilnejších používaných systémov.

Z jednoduchých profilov je možné veľmi jednoducho zhotoviť jedno- alebo dvoj-krídlové dvere, okná a tiež pevné zasklenie. Vnútorná a vonkajšia priebežná drážka dodáva konštrukcii ľahkosť.

Všetky krídla dverí sú vybavené dvojitým dorazovým tesnením. V oblasti prahu je možné zvoliť medzi padacou prahovou lištou, alebo dorazovým tesnením.

Dodávame zároveň aj kompletný sortiment kovania.

JANSEN ECONOMY® 60

Systém oceľových profilov pre elegantné konštrukcie veľkých dverí

Hrúbkou steny profilov 1,75 mm je tento systém so stavebnou hĺbkou 60 mm určený hlavne pre jedno- a dvoj-krídlové konštrukcie veľkých dverí a pre pevné zasklenia.

Vzhľadovo veľmi zaujímavé: po vonkajšej aj vnútornej strane prebiehajúca drážka, dáva dverovým konštrukciám veľmi príjemný vzhľad. Jednoduché profily umožňujú rýchlu montáž solídnych dverových konštrukcií.

Krídla dverí sú vybavené dvojitým dorazovým tesnením. V oblasti prahu je možné zvoliť medzi padacou prahovou lištou, alebo dorazovým tesnením.

Tieto konštrukcie sú špeciálne určené pre montáž integrovaných zatváračov dverí (napr. ITS 96).

Vzhľad dverí JANSEN ECONOMY® 60 je rovnaký ako vzhľad dverí JANISOL s prerušeným tepelným mostom a protipožiarnych dverí JANISOL 2.

Chcete upraviť váš vchodový priestor? Kontaktujte nás.

Nie je ľahké vybrať vhodný typ brány, komunikačného alebo prístupový systém. Radi vám s tým pomôžeme a pripravíme vám ponuku na mieru.

Vaše meno
Váš email
Napíšte nám
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Čo o nás hovoria klienti.

Ďakujeme za kvalitne odvedenú prácu

Sme veľmi radi, že nám Vaša firma odporučila ocelové vchodové dvere a aj ich prácu zrealizovala. Dnes po štyroch rokoch sme vďační za dobrú radu a prácu, pretože naša brána ododala zlodejovi, ktorý sa ju pokúšal vypáčiť. Ešte raz ďakujeme za kvalitne odvedenú prácu a veľmi príjemné a slušné jednanie so zákazníkmi.

Ľubica Lamacká

Komunikácia na jednotku

Firma Marpol dodávala v roku 2019 hliníkové brány, poštové schránky, prístupový a komunikačný systém do susedného bytového domu na Halalovke 37-39  v Trenčíne.Susedia boli spokojní, nám sa výsledok páčil a tak sme si podobný rozsah objednali aj do našich vchodov na Halalovke 33-35.Spokojnosť s výsledkom – hlavne spoľahlivé zatváranie dverí na magnetické zámky, ale aj s komunikáciou a riešením reklamácie zvončekov.

Maroš Majcher