Hliníkové lišty, magnetické zámky

odernou alternatívou elektromagnetických zámkov pri požiadavke osadenia na už existujúce plastové, hliníkové, drevené alebo aj kovové brány, je hliníková lišta s úchytom, osadená s magnetickými zámkami 300 kg. Jedná sa o kvalitné vyhotovenie, ktoré zabezpečí spoľahlivé zatváranie dverí.

Môžete si vybrať spoľahlivé vyhotovenie hliníkovej lišty s jedným magnetickým zámkom 300 kg. Tu je výška rukoväte 400 mm, rukoväť sa inštaluje do stredu dverí.

Možnosťou je aj silnejšie vyhotovenie hliníkovej lišty 2 x 300 kg. Hliníková lišta 2 x 300 kg je na mieru upravená na výšku dverného krídla. Z krídla dverí je demontované pôvodné kovanie; guľa – kľučka. Z jednej strany je nainštalované hliníková rukoväť, z druhej strany najčastejšie antikorózne prekrytie otvorov po pôvodnom kovaní a osadená antikorózna rukoväť, ktoré si môžete vybrať zo širokej ponuky rukovätí.

Podľa špecifickej požiadavky inštalujeme tiež západkové zámky, ale aj zámky na smetiskové stojiská napájané batériami, tzv. cylindrické, alebo polcylindrické zámky na bezdotykové prívesky.

Dodávame tiež prekrytia dier po starom kovaní. Tieto prekrytia sú buď vo farbe brány, alebo v antikoróznom vyhotovení. Súčasťou dodávky býva aj kvalitná antikorózna rukoväť, ktorá sa osádza z druhej strany dverí.

‍Konkrétne riešenia, ktoré ponúkame:

Táto služba neponúka žiadne ďalšie členenie ani doplnkové služby.

Chcete upraviť váš vchodový priestor? Kontaktujte nás.

Nie je ľahké vybrať vhodný typ brány, komunikačného alebo prístupový systém. Radi vám s tým pomôžeme a pripravíme vám ponuku na mieru.

Vaše meno
Váš email
Napíšte nám
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Čo o nás hovoria klienti.

Ďakujeme za kvalitne odvedenú prácu

Sme veľmi radi, že nám Vaša firma odporučila ocelové vchodové dvere a aj ich prácu zrealizovala. Dnes po štyroch rokoch sme vďační za dobrú radu a prácu, pretože naša brána ododala zlodejovi, ktorý sa ju pokúšal vypáčiť. Ešte raz ďakujeme za kvalitne odvedenú prácu a veľmi príjemné a slušné jednanie so zákazníkmi.

Ľubica Lamacká

Komunikácia na jednotku

Firma Marpol dodávala v roku 2019 hliníkové brány, poštové schránky, prístupový a komunikačný systém do susedného bytového domu na Halalovke 37-39  v Trenčíne.Susedia boli spokojní, nám sa výsledok páčil a tak sme si podobný rozsah objednali aj do našich vchodov na Halalovke 33-35.Spokojnosť s výsledkom – hlavne spoľahlivé zatváranie dverí na magnetické zámky, ale aj s komunikáciou a riešením reklamácie zvončekov.

Maroš Majcher