Riadiace jednotky

Riadiaca jednotka je schopná po naprogramovaní načítať čipový kľúč a následne zopne relé, čím umožní otvorenie brány. Inteligentné riadiace jednotky sú schopné pamätať si udalosti na bráne – napr. kto kedy cez dvere prešiel, či išiel dnu, alebo von, či nechal naschvál otvorené dvere, vie rozpoznať tiež násilné otvorenie dverí a spustiť sirénu, rozpoznať pri prepojení s digitálnym systémom domových telefónov z ktorého bytu bola brána otvorená.

Riadiace jednotky spravujú kontaktné Čipové kľúče, alebo bezkontaktné prívesky 125 kHz, vyšší rad MIFARE 13,56 Mhz, alebo aj kryptované prívesky DESFIRE zabezpečené voči neautorizovanému kopírovaniu príveskov.

Ovládanie riadiacich jednotiek sa dá realizovať našou firmou - na mieste alebo diaľkovo, môžeme zaškoliť aj poverenú osobu, aby ste si spravovali systém svojpomocne. Spravovanie je možné pomocou master kľúča, diaľkovým ovládaním, notebookom, cez internet - určite nájdeme pre vás vhodné riešenie kvalitného a stabilného prístupového systému.

Prístupové DEK, alebo BES systémy dodávame od všetkých popredných dodávateľov. Radi vám poradíme vhodný systém, ktorý bude spĺňať vaše požiadavky.

‍Konkrétne riešenia, ktoré ponúkame:

Táto služba neponúka žiadne ďalšie členenie ani doplnkové služby.

Chcete upraviť váš vchodový priestor? Kontaktujte nás.

Nie je ľahké vybrať vhodný typ brány, komunikačného alebo prístupový systém. Radi vám s tým pomôžeme a pripravíme vám ponuku na mieru.

Vaše meno
Váš email
Napíšte nám
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Čo o nás hovoria klienti.

Ďakujeme za kvalitne odvedenú prácu

Sme veľmi radi, že nám Vaša firma odporučila ocelové vchodové dvere a aj ich prácu zrealizovala. Dnes po štyroch rokoch sme vďační za dobrú radu a prácu, pretože naša brána ododala zlodejovi, ktorý sa ju pokúšal vypáčiť. Ešte raz ďakujeme za kvalitne odvedenú prácu a veľmi príjemné a slušné jednanie so zákazníkmi.

Ľubica Lamacká

Komunikácia na jednotku

Firma Marpol dodávala v roku 2019 hliníkové brány, poštové schránky, prístupový a komunikačný systém do susedného bytového domu na Halalovke 37-39  v Trenčíne.Susedia boli spokojní, nám sa výsledok páčil a tak sme si podobný rozsah objednali aj do našich vchodov na Halalovke 33-35.Spokojnosť s výsledkom – hlavne spoľahlivé zatváranie dverí na magnetické zámky, ale aj s komunikáciou a riešením reklamácie zvončekov.

Maroš Majcher