TESLA - KARAT - GUARD

Najčastejšie používané zvončekové tablá na slovenskom trhu sú pravdepodobne tablá od výrobcu TESLA. Staršie výbehové modely TT 85, TT 94 a GUARD dodávame veľmi zriedka. Zvončekové tablá KARAT s priamou alebo kódovou voľbou sú odskúšaným a stabilným riešením. Digitálne tablá TESLA je možné prepojiť s prístupovým systémom pomocou softwaru BBIQ. V ponuke je viacero možností domácich telefónov, ktoré sú vzájomne kompatibilné. Spoľahlivé riešenie aj s videotelefónmi. Asi najvýhodnejšie riešenie tam, kde sa kombinujú videotelefóny s audiotelefónmi. Vyhotovenie tabla - strieborné, medené, INOX

Viac o zvončekových tablách KARAT sa môžete dozvedieť na stránke výrobcu www.tesla.sk

‍Konkrétne riešenia, ktoré ponúkame:

Táto služba neponúka žiadne ďalšie členenie ani doplnkové služby.

Chcete upraviť váš vchodový priestor? Kontaktujte nás.

Nie je ľahké vybrať vhodný typ brány, komunikačného alebo prístupový systém. Radi vám s tým pomôžeme a pripravíme vám ponuku na mieru.

Vaše meno
Váš email
Napíšte nám
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Čo o nás hovoria klienti.

Ďakujeme za kvalitne odvedenú prácu

Sme veľmi radi, že nám Vaša firma odporučila ocelové vchodové dvere a aj ich prácu zrealizovala. Dnes po štyroch rokoch sme vďační za dobrú radu a prácu, pretože naša brána ododala zlodejovi, ktorý sa ju pokúšal vypáčiť. Ešte raz ďakujeme za kvalitne odvedenú prácu a veľmi príjemné a slušné jednanie so zákazníkmi.

Ľubica Lamacká

Komunikácia na jednotku

Firma Marpol dodávala v roku 2019 hliníkové brány, poštové schránky, prístupový a komunikačný systém do susedného bytového domu na Halalovke 37-39  v Trenčíne.Susedia boli spokojní, nám sa výsledok páčil a tak sme si podobný rozsah objednali aj do našich vchodov na Halalovke 33-35.Spokojnosť s výsledkom – hlavne spoľahlivé zatváranie dverí na magnetické zámky, ale aj s komunikáciou a riešením reklamácie zvončekov.

Maroš Majcher